Manželé vrátili adoptované dítě po 3 letech: Zarážející důvod !

Stačilo jedno zásadní rozhodnutí a z matky, kterou milovali tisíce žen, se stala snad nejnenáviděnějším osoba světa! Paradoxně, její ušlechtilý čin se změnil v noční můru, kterou už nedokázala zvládnout.

Americká blogerka Myka Stauffer se v minulosti těšila velké popularitě, protože popisovala běžný život její velké rodiny, přičemž má čtyři děti. Ostatním maminkám radila ve věcech výchovy či dávala tipy při péči o domácnost.

Největší slávu, respekt, a dokonce i mnohé nabídky ze strany různých firem získala, když oznámila, že si s manželem plánují adoptovat páté dítě. Šlo o malého chlapečka z Číny jménem Huxley, avšak jak se později ukázalo, trpí autismem. Právě tato diagnóza byla nad síly rodiny a Myka musela přiznat, že jeho péči prostě nezvládá.

Po třech letech od adopce se manželé rozhodli, že se malého autisty vzdají. Okamžitě přišla tvrdá kritika ze strany matek, které ji dosud obdivovali. Nenávistné komentáře jí napsali dokonce i ženy ze Slovenska! Mnohé dámy ji považují za vypočítavou mrchu, která využila dítě na dobrou reklamu, na níž vydělala.

Ve chvíli, kdy už obchodní spolupráce postupně končila, se blondýnka rozhodla chlapečka jednoduše zbavit. Tato tvrzení mají potvrzovat její jednání, jelikož vymazala všechny fotky ze sociální sítě, na kterých se nacházel adoptivní syn, jakoby ani neexistoval. Huxley se momentálně nachází u náhradní matky, která si je vědoma, což vyžaduje dítě s touto diagnózou.

Související Příspěvky