Muž si na svůj pohřeb připravil překvápko: Truchlící nemohli zadržet smích!

Ztráta milovaného člověka je pro každého z nás nesmírně náročná a nadcházející pohřeb se tak nese v duchu hlubokého zármutku. To se však nezdálo muži, který měl rád humor v jakékoliv chvíli. Když tušil, že se blíží jeho konec, připravil si pro truchlících překvapení.

Shay Bradley z Dublinu byl válečným veteránem, přičemž si byl vědom, že mu na tomto světě nezbývá mnoho času. Není známo, co se mu nakonec stalo osudným. Jisté však je, že se na svůj vlastní pohřeb mohl připravit.

Jak uvedli jeho nejbližší, během života miloval smysl pro humor a vždy se snažil i z té nejhorší věci vytáhnout něco pozitivně. Při myšlence na vlastní rozloučenou si však uvědomil, že nechce na pohřbu smutných a uplakaných lidí.

Vytvořil proto vtipnou nahrávku. Ve chvíli, kdy se jeho nejbližší shromáždili okolo rakve, zazněl hlas samotného Shaya. „Ahoj? Kde to ku*va jsem? Je tu tma, pusťte mě ven. Dobře slyším, je tam kněz?“ Ptal se truchlících. Blízká rodina a přátelé o výstřelku věděli, takže z jeho slov v šoku nebyly.

Hlavní však je, že slzy velmi rychle vystřídal upřímný smích. „Bylo to jeho poslední přání, abychom tu nahrávku pustili. Úžasný muž. Donutil nás se smát, i když jsme byli neskutečně smutní,“ napsala jeho dcera Andrea na sociální síti.

Související Příspěvky