Chlapeček (†4) se začal zvláštně usmívat: Zemřel poté v náručí obou rodičů!

Malý chlapeček byl plný energie a radosti, avšak jeho rodiče si všimli zvláštní úsměv, který nevypadal přirozeně. To, co se zdálo jako banalita, se nakonec změnilo v noční můru. Zdrcená dvojice se proto rozhodla varovat ostatní rodiče, aby byli obezřetní.

Wesley a Rebecca, pocházející z anglického města Sheffield, vychovávali synka Jacka Laceyho, když si všimli, že se jeho úsměv jaksi změnil. Zdál se být pokřivený, ale rodiče si mysleli, že výrazem své tváře pouze vtipkuje.

Zdravotní stav chlapečka se však rychle zhoršil, když začal slabší vidět a stěžoval si na noční můry. Rodiče už proto nelenili a navštívili doktora. Vyšetření nakonec prokázaly, že dítě má agresivní typ nádoru v mozku.

Jelikož operace již nebyla možná, následovala intenzivní chemoterapie. „Šílené je, že příznaky se objevily za poslední čtyři týdny, bylo nám však řečeno, že nádor roste mnoho měsíců bez příznaků,“ uvedl zdrcený otec na sociální síti.

Jack nakonec zemřel 10. února, rok poté, co mu byla diagnostikována rakovina. „Usnul, položený v otcově klíně, spolu s mámou se díval na fotografie z jeho dobrodružství,“ dodal, přičemž upozornil, aby byli rodiče mnohem více obezřetní a neváhali jít s dítětem k doktorovi i kvůli banalitě.

Související Příspěvky