Nevěstu zalily slzy: Ženich přerušil obřad a oznámil, že…

Pro každou ženu je svatba jedním z nejdůležitějších dní, které si budou pamatovat do konce svého života. Sněhobílé šaty, propracovaný účes, dokonalé líčení, a především muž, který je tím „pravým“. Zatímco pro mnohé ženy je právě tato představa jen dokonalým snem, ten se splnil jedné nevěstě, kterou však ženich šokoval přímo během obřadu.

Jefferson a JESSICA, pocházející z Portugalska, se těšili z důležitého dne, který navždy spojí jejich životy i oficiální. Dvojice stála v obřadní síni a říkala si sliby, když ženich odrazu přerušil obřad. Své budoucí manželce řekl, že ji neskutečně miluje, ale jeho srdce patří jiné. Dívka se dokonce nacházelo v místnosti. Na nevěstě bylo jasně vidět, jak ztuhla a netušila, co se bude dít.

Jefferson se následně promluvil k 8-letému holčičce jménem Giovanna, která je dcerou Jessicou. Klekl si k ní a věnoval její srdcervoucí slova. ,, Pokud bych mohl požádat o něco Boha, bylo by to mít tě za mou dceru. Byl bych tím nejvíce hrdým otcem na světě, kdybych mohl mít takovou krásnou, inteligentní a vzdělanou dcerku, jako jsi ty.

Slibuji ti lásku, mou lásku, a že vždy se o tebe postarám, vždy tě budu ochraňovat a nedovolím, aby se ti něco špatného stalo, “ se slzami v očích řekl nevlastní dceři. Výjimečný okamžik dojal všechny v místnosti na čele s nevěstou, která se ještě více utvrdila v tom, že její milovaný muž je tím „pravým“.

Související Příspěvky