Neskutečné ! Ve 102 letech porodila naprosto zdravé dítě

Paní z Itálie jménem Anatolia Vartadela si dopřála vzhledem ke svému věku překrásný zážitek. Ve svých 102 letech se jí podařilo porodit miminko a to naprosto zdravé

Díky tomuto okamžiku se stala nejstarší matkou na světě. Spoustu lidí na její adresu poslala valnou kritiku. Paní se díky tomu rozhodla, že nezveřejní ani název kliniky, kde své dítě porodila. Antolia podstoupila transplantaci vaječníků. A to je důvod proč to neprozradila. Jediné co se ví je to, že porod proběhl na území Turecka jelikož se zde nevztahují zákony o transplantaci vaječníků.

Když Antolii bylo 49 let doktoři jí diagnostikovali vážnou rakovinu vaječníků. Na základě toho už nemohla nikdy otěhotnět. Jak je tedy možné, že i po transplantaci vaječníků tato dáma opět porodila dítě?

Její osobní lékař vyslyšel její přání o tom, že by chtěla ještě jednoho potomka. A tak jí pomohl najít na internetu vhodného dárce spermatu po té co podstoupila operaci kvůli vaječníkům. Byl to 27 letý mladík, který byl katolického vyznání a to byla jediná podmínka, kterou si Anatolia přála.

Související Příspěvky