Nejlepší dieta? Držela ji i zpěvačka Adele! Povolené je červené víno a čokoláda!

Zní to až příliš dobře. Můžete čokoládu, červené víno, a přesto jdou kila dolů! Přesně této diety se držela i Adele při svém neuvěřitelném zhubnutí. SirtFood dieta nepatří k těm způsobům stravování, ze kterých budete mít hlad či psychické nepohodlí z omezování.

Je založena na požívání potravin, které zasytí, zvýší metabolismus, ale zároveň dlouhodobě zlepšují celkové zdraví. Doporučují ji sportovci, i Adele. Namísto slavných hereček, modelek či zpěvaček SirtFood dietu doporučovali sportovní osobnosti jako britský boxer David Haye, olympijský zlatý medailista Ben Ainslie a další.

A co vás překvapí ještě více, je to stravovací plán, který stojí za neuvěřitelným hubnutím zpěvačky Adele. Ti, kteří tuto dietu vyzkoušeli tvrdí, že průměrně se při ní hubne velmi rychle, průměrně ztratili okolo tří kilo týdně! Co je to vlastně SirtFood dieta a jak vznikla?

Zakladateli tohoto způsobu stravování Aidan Goggins a Glen Matte, vyškolení odborníci na výživu. Dieta není založena na dohadech, ale na vědeckých poznatcích, díky kterých se jim výběrem potravin podařilo vytvořit revoluční stravovací plán. Je za tím věda Dieta je založena pouze nedávno vědecky objevených rostlinných potravinách s vysokým obsahem chemické sloučeniny známé jako aktivátor sirtuínu.

Aktivátory sirtuínu jsou typem bílkovin, které v těle zapínají takzvané „geny hubnutí“. Jsou to tytéž geny, které aktivujeme hladověním a cvičením. Pomáhají tělu spalovat tuk, zvyšovat svalovou hmotu a zlepšovat zdraví . Země, v nichž lidé pravidelně konzumují velké množství těchto potravin jako součást své tradiční stravy, včetně Japonska a Itálie, zařazujeme mezi nejzdravější země světa.

ké potraviny jsou základem SirtFood diety?

chilli

pohanka

kapary

celer

kakao

káva

extra panenský olivový olej

zelený čaj Matcha

kapusta

Medjool

datle

petržel

červená cibule

červené víno

rukola

sója

jahody

kurkuma

vlašské ořechy

Související Příspěvky