Tento muž otěhotněl a porodil syna: Kojit ho už ale nemůže

Že muž nemůže otěhotnět? Tak se zkuste zeptat osmadvacetiletému Wyleymu z amerického Texasu, který prochází procesem změny pohlaví ze ženy na muže už přes 7 let. A lékaři mu tvrdili, že otěhotnět nemůže, ale přitom půl roku zpět porodil syna. Musel při tom prožívat hrozné věci. Měl náročných devět měsíců a celé okolí se mu za to stálo.

Texasan Wyley Simpson (28) porodil v září 2018, když omylem otěhotněl v únoru téhož roku s partnerem Stephemem (28). Na svět muž přivedl krásné miminko Rowana. Porod mu dal mnoho radosti, ale také mnoho starostí a utrpení.

Prohlásil ,,Byl to krásný pocit, být hoden toho nosit Rowana v břiše, cítit, jak mě kope, a chodit s ním na ultrazvuky, ale pro mě jako osobu to bylo něco, v čem jsem už poté dále nemohl pokračovat“

„Jsem ale velmi šťastný, že jsem si prošel něčím přirozeným, jako je porod mého vlastního dítěte, což rozhodně pomohlo i našemu vztahu. Já a Stephen jsme si teď ještě blíže“ poté dodal.

Wyley se narodil jako normální dívka, ale během puberty začal vnímat že se tak necítí, a cítí se být mužem. Od 21 let podstoupil několik operací, přičemž mu byla odebrána prsa. Proto nebude moci kojit svého syna Rowana.

Celou dobu bral svoje mužské hormony a chystal se i na změnu svých pohlavních orgánů, přičemž by mu vzali vagínu a vymodelovali by mu penis. Lékaři ho přesvědčovali, že kvůli tomu, že nějakou dobu nemenstruuje, nemůže být těhotný, ale evidentně se mýlili. Malí Rowan, má dva otce.

Související Příspěvky