Tento mladý muž má za sebou 110 zákroků: Díky plastikám si chce splnit šílený sen!

Vinny Ohh je mladý Američan pocházející ze sluneční Kalifornie, který si svůj život neumí představit bez make-upu a plastických operací. Do svých 22. let stihl podstoupit až 110 různých procedur, díky kterým si chce splnit neuvěřitelně bizarní a šílený sen.

Vinny rozhodně není stejný jako běžní chlapi v jeho věku, což je patrné již na první pohled. Mladík se živí jako make-up umělec a často na svém Instagram i na svém kanálu na YouTube zveřejňuje různé tutoriály. I ve svém soukromí se maluje jako žena, nechává si dělat manikúru, dokonce nosí různé výstřední a nepřirozené kontaktní čočky.

Kromě toho se věnuje i dalším aktivitám, díky kterým se zviditelňuje v širší společnosti. Američan se sem-tam mihne i na předváděcích molech nebo před objektivem fotoaparátu jako model a zároveň je součástí i komunity transsexuálů. Svým neobyčejným zjevem patří mezi nepřehlédnutelné osoby všude, kde se objeví.

Díky 110 různým plastickým vylepšením se pomalu mění na chodící umělinu, ale jeho prohlášení a názory jsou mnohem šokující. Artista na svém instagramovém účtu napsal, že se učí být člověkem a jediné, po čem momentálně touží, je stát se mimozemšťanem.

Vinny však nepřestává překvapovat a tento cíl touží dosáhnout i tím, že si chce nechat chirurgicky odstranit své pohlavní orgány. Na tento zákrok potřebuje 160 000 amerických dolarů a až potom jeho zevnějšek bude dokonale odrážet jeho vnitřní svět.

Související Příspěvky