Matka varuje rodiče: Módní doplněk zabil její 3-měsíční dcerku!

Trh s dětským oblečením se v průběhu let pořádně rozšířil, přičemž dětská móda byla obohacena o nové druhy materiálů, osobité doplňky či výraznější aplikace. Je tak samozřejmé, že mnohé maminky neodolají a snaží se své největší poklady pořádně vyparádit.

Jedné z žen se to však stalo osudným, protože přišla o svou malou dcerku. Čerstvá maminka se společně s manželem těšila ze své novorozené dcerky, která měla pouze tři měsíce. Celá rodina se tak konečně přišla podívat na nového člena rodiny, přičemž se nadšená žena rozhodla, že miminko trošku vyparádí.

Na hlavu jí dala roztomilou čelenku a oslava probíhala podle plánu. Po tom, jak se všichni příbuzní rozloučili a odešli, miminko už spalo ve své postýlce. Její máma ji nechtěla rušit, a tak jí nechala na hlavě textilní čelenku, která se všem tak líbila.

Byla však volnější, aby holčička nebolela hlavička, v důsledku čehož si ji během spánku strhlo a mělo ji na ústech. Přestala však dýchat. Když přišla matka miminko zkontrolovat, s hrůzou zjistila, co se stalo.

Maličké sice tento módní doplněk stáhla, ale miminko se už nehýbalo a nedýchalo. Přivolaný lékař mohl už jen konstatovat smrt. Oba rodiče jsou ze své ztráty zdrceni, přičemž na sociální síti varují rodiče, aby byli při módních doplňcích mimořádně opatrní.

Související Příspěvky