Zemřel oblíbený herec († 56) ze známého seriálu: Podlehl rakovině plic!

Hollywood je opět v slzách po smutném odchodu oblíbeného herce. 56-letá tvář známého seriálu odešla po boji s rakovinou plic, kterou mu diagnostikovali lékaři před zhruba jedním rokem.

Z filmového světa dorazila nečekaná zpráva o úmrtí Sama Lloyda. 56-letý herec se proslavil účinkováním v mnoha seriálech, filmech i show. Ve čtvrtek ale naposled vydechl v nemocnici v Los Angeles. Herec bojoval od loňského roku s rakovinou plic, která metastázovala i do mozku a později do jater a páteře.

Zdrcující novinu oznámila hercova rodina. Lloyd byl známou tváří oblíbeného seriálu „Scrubs“, zahrál si však i v „Zoufalých manželkách“ či „Moderní rodině“. K herectví se dostal už v mládí jako dítě hereckých rodičů a působil v divadle.

Byl však také hudebník a kromě toho, že zpíval v kapele Blanks, hrál i na basskytara v Butt. Jeho herecký kolega ze Scrubs Zach Braff popsal zesnulého kolegu jako jednoho z nejvtipnějších.

„Věčný odpočinek pro jednoho z nejzábavnějších herců, s jakými jsem měl tu čest pracovat. Přinutil mě smát se každý jeden krát, když jsme spolu dělali scénku. Nemohl být milejším člověkem. Navždy si uchovám v srdci ten čas, který jsme spolu strávili, Sammy,“ vzkázal herci do nebe. Umělec za sebou zanechal manželku Vanessu, sestru Laurel a jen ročního synka Weston. Čest jeho památce.

Související Příspěvky