Šokující odhalení! Česká herečka spáchala sebevraždu, předtím se..!

Informace o nečekaném ukončení života oblíbené české herečky  zarmoutily a šokovaly celé Česko i Slovensko. Mladá, jen 39-letá kráska se rozhodla skočit pod koleje metra. Pokus o sebevraždu však neměl být jejím prvním.

Dagmar Teichmannova († 39) byla oblíbenou herečkou ze seriálů i divadla. Mnozí si ji pamatují i ​​díky účinkování v legendární snímku Pelíšky, ale její tvář si už budou moci kolegové, známí i fanoušci připomínat jen ve vzpomínkách.

Herečka se totiž rozhodla ukončit svůj život skokem pod metro na pražské stanici Anděl začátkem dubna. Ačkoliv mnozí spekulují o tom, proč se žena, která měla život stále před sebou, rozhodla pro předčasný odchod, nyní je již vše jasnější.

Podle informací Blesku mělo jít totiž již o její druhý pokus o sebevraždu, přičemž poprvé přibližně před rokem herečka údajně vyskočila z okna.

„Asi před rokem skočila z okna. Prošla si několika operacemi a chodila už jen o francouzských berlích,“ uvedl zdroj z okolí. Dagmar tak měla trpět trvalými následky a bolestmi. Aby toho nebylo málo, přišla o práci v milovaném divadle a další angažmá už nezískala.

Když 5. dubna ukončila svůj život na zastávce metra, už jí nebylo pomoci: “ Na nástupišti zůstala ležet taška, bunda a berle,“ dodal očitý svědek obrovské tragédie.

Související Příspěvky