Umírající otec chtěl dceru doprovodit k oltáři. Provdal svou 11 letou dceru ! Stojí přečíst do konce !

Svatba pro každou dívku je jedním z nejdůležitějších okamžiků jejího života. Tento triumf byl vždy považován za jednu z nejdůležitějších událostí v životě jakékoli osoby. Každý to však vnímá jinak.

Pro nevěstu a ženicha je svatba novým krokem v životě.
Ale pro rodiče tento den přináší radost s lehkým nádechem smutku – koneckonců jejich děti si vytvořily vlastní rodinu, utekly z hnízda rodiče.
Američan Jim Zetz (62) má před sebou kvůli rakovině jen pár týdnů života. Ještě před smrtí si ale přál jediné: Dovést dceru k oltáři. A tak mu to Josie (11) dopřála!
K realizaci falešné svatby jí stačilo pouhých 72 hodin! Celou párty totiž naplánovala na den svým 11. narozenin a rodina jí se vším ochotně pomohla.
Se vším všudy
Společně vytvořili na zahradě za domem improvizovanou uličku k oltáři, objednali fotografa, nejrůznější pochoutky včetně svatebního dortu, zařídili výzdobu, pozvali známé a nakonec oblékli holčičku do sněhobílých šatů.
Vzala si tátu
Když pak malá nevěsta kráčela po boku dojatého tatínka zahradou a pastor je prohlásil za »otce a dceru«, draly se všem přítomným slzy do očí. Aby ne, z videa, které sestříhali známí umírajícího muže, se zalesknou oči snad i těm nejzarytějším cynikům.

Související Příspěvky