MEGAPROMĚNA: Pamatujete si na nejošklivější nevěstu světa? Dnes vypadá TAKTO!

Fotka ruských novomanželů se po internetu šířila už od roku 2011 a mnoho lidí o této fotografii začalo často vtipkařit. Nejen, že nevěstu označovali za nejošklivější nevěstu světa, ale dokonce tvrdili, že fotografie je důkazem toho, že láska je skutečně slepá.

Ať už se lidé k této fotografii stavěli jakkoliv, zařídili se o to, aby se fotografie stala virální a obletěla celý svět. Ženu, označovanou za nejošklivější nevěstu na světě, zná téměř každý. Dnes však úplně jinak!

Páru v té době, co se stali středem posměchu, to vůbec nevadilo. Měli totiž v té době lásku, která pro ně byla nejdůležitější a na ničem jiném nezáleželo, což je samozřejmě skvělý přístup!

Po pár letech ale přestali být sami se sebou spokojeni a to především nevěsta, ze které si každý utahoval. Rozhodla se tedy, že na sobě začne pracovat a všem pořádně vytře zrak, což se jí skutečně podařilo.

Ruská nevěsta, která byla středem posměchu, zhubla a dokonce změnila svou celkovou vizáž. Jak dnes vypadá se můžete podívat na další straně!
To budete koukat!

Související Příspěvky