Nechala své dítě v opuštěném domě. Když se vrátila po 10 letech, zjistila něco ŠOKUJÍCÍHO.

V ruském městě Yaroslavl se udál skandál, na který obyvatelé tohoto města ještě dlouho nezapomenou. Vše začalo v jeden podzimní den, kdy z opuštěného domu uslyšel jeden soused brek dítěte.

První den měl strach se do domu podívat, ale když se to opakovalo i druhý den, rozhodl se, že do domu vstoupí. Když vešel, naskytl se mu naprosto děsivý pohled – na zemi v opuštěném domě leželo miminko.

Bylo mu přibližně rok – muž okamžitě zavolal policii a sanitku. Policie zjistila, že se jedná o Lizu Verbitskayouvou a rodiče nebylo možné nikde najít. Liza následně strávila několik týdnů a následně si ji adoptovala žena jménem Inna Nikova.

Ta se o Lizu perfektně starala, krmila ji a přebalovala ji.
Kvůli traumatu, který zažila, měla holčička zpomalený vývoj. Nedokázala samostatně jíst, chodit, mluvit a velmi se bála hlasitých zvuků.

Innu napadlo, že by mohla svou dcerku přihlásit do tanečního kurzu, protože doufala, že hudba by ji mohla pomoc zbavit se traumat. To se naštěstí vyplnilo!
Pravá matka Lizy se ji pokusila vyhledat, což se jí podařilo, avšak šťastné děvčátko si na ni nepamatovalo.

Vědělo jen, že se na ní její matka vykašlala. Proto se se svou biologickou matkou nesetkala a vykašlala se na ní stejně, jako ona na ní před 10 lety.

Související Příspěvky