Rodina přišla kvůli Facebooku úplně o vše! POZOR – tohle se může stát i vám.

Mnoho lidí si na sociálních sítích nedává pozor a poté to dopadá naprosto katastrofálně. Své o tom ví i mladý pár Mark Higgins a Becky Szenková z Velké Británie, kteří kvůli jedné chybě přišli úplně o vše.

Páru se narodilo dítě, Mark byl povýšen a tak se společně rozhodli, že se odstěhují do většího. Jenže právě během stěhování přišli naprosto o všechno a tak přijeli do naprosto prázdného bytu.

Několik dní před stěhováním začala Becky hledat profesionální tým s vozem. Místo toho, aby hledala ověřené firmy na internetu, našla jednu na Facebooku. Měla dobré recenze a i mnoho fotografií, bohužel, vše bylo falešné.

V den stěhování přijeli dva muži s dodávkou, kteří vypadali jako naprostí profesionálové.
Všechny věci stihli dát do dodávky za 45 minut. Manželé byli přesvědčeni, že jsou to prostě profesionálové. Chovali se slušně.

Následně se měli sejít u nového bytu. Bohužel, čekali, čekali, ale dodávka nedorazila. Všechno bylo pryč – oblečení, fotografie, dokumenty, nábytek. Celý jejich život zmizel během pár minut.

Svůj příběh sdíleli na sociálních sítích a upozornili ostatní na to, aby si dávali obrovský pozor. Jak sama Becky prozradila: “Nábytek, oblečení a všechny podobné věci si můžeme koupit, ale fotografie a vzpomínky nám už nikdo nevrátí.

Související Příspěvky