Její manžel zemřel ve válce v Afghánistánu. Když otevřela jeho počítač, nedokázala uvěřit tomu, co tam našla.

V září roku 2010 zemřel v Afghánistánu tragicky při výbuchu bomby Todd Weaver, manžel a otec malé, teprve devítiměsíční holčičky.

Když zemřel, přivezli Emmě, jeho ženě, všechny jeho osobní věci včetně počítače.

Emma se do počítače podívala a v tu chvíli se rozplakala.

Co v počítači svého zemřelého manžela Emma objevila?

Ve svém počítači zanechal Todd dva dokumenty.

Jeden nesl název „Drahá Emmo“, druhý pak „Drahá Kiley“, což bylo jméno jeho malé dcerky.

Emma otevřela dokument se svým jménem a rozplakala se. Byl v něm totiž dopis na rozloučenou.

Většina lidí nemá příležitost se před smrtí se svými milovanými rozloučit. Říct jim, jak moc je milují. Todd pro případ, že ve válce zemře, napsal do svého počítače dojemné dopisy pro svou manželku a pro svou dcerku, aby na to, jak moc je miloval, nikdy nezapomněly.

„Drahá Emmo,

pokud čteš tento dopis, znamená to, že jsem se vrátil domů a nemohl Ti připomenout, jak moc Tě miluju.

Vždy jsem Tě miloval, a když Ti to alespoň trochu udělá radost, nikdy Tě neopustím. Navždy tu budu pro Tebe.  Vím, že je Ti teď velmi smutno, ale jsi silná a určitě to zvládneš.

Pamatuj, že Bůh ví, co je pro nás nejlepší a snaž se v tom najít něco pozitivního. Stalo se to z nějakého důvodu, i když teď o tom určitě pochybuješ.

Jsi pro mě ta nejdůležitější osoba. Nemohl jsem si přát hezčí, moudřejší a starostlivější manželku. Život s Tebou byl nádherný. Měl jsem život, o kterém si většina lidí může nechat jen zdát. Vzal jsem si za manželku dokonalou ženu, která mi porodila dítě.

Buď silná pro naši dcerku. Povídejte si o mně a vždy jí říkej, jak moc jsem ji miloval. Když se narodila, byl to pro mě ten nejkrásnější den.

Řekni jí, že tatínek je teď v nebi a shora na ni dohlíží a ochraňuje ji. Miluju Tě, Emmo. Pamatuj, že máš právo a dokonce povinnost dělat všechno pro to, abys byla opět šťastná. Máš před sebou celý život. Jsem šťastný, že jistou část z něj jsme strávili spolu.

Miluji Tě,

Todd.“

Nezapomeňte svým blízkým říkat, jak moc je milujete. Jednoho dne by na to už mohlo být pozdě.

 

Související Příspěvky