Odteď si nevěru pořádně rozmyslíte! Toto jsou nejhorší pomsty, které kdy ženy mužům za nevěru udělaly!

Nevěra je bohužel v dnešní době “opravdu oblíbená”. Je to však naprosto ošklivá věc, které se může dopustit jen ten největší sobec. Samozřejmě chápeme, pokud je člověk ve vztahu nespokojený a nebo ho přitahuje někdo jiný, má nejspíše potřebu ze vztahu utíkat. Ale proč zrovna formou nevěry?

Na každého nevěrníka jednou dojde a často ho čeká opravdu krutý trest. Jak krutý bude, záleží na tom, jak krutá je přítelkyně, kterou podvedl.

Nevěra často končí rozchodem či rozvodem, avšak to jsou zrovna ty nejlepší varianty. My se dnes společně podíváme na nejhorší pomsty, které kdy ženy za nevěru udělaly.

Kastrace

Začneme rovnou tou nejhorší pomstou. Ano, zní celkem neuvěřitelně, ale ženy jsou opravdu schopné tento typ pomsty učinit. Například v roce 1993 Lorena Bobbit uřízla penis jejímu příteli za to, že jí podváděl. Nebyl to první takový případ, avšak byl jeden z prvních mediálně zveřejněných. Od té doby je tato pomsta čím dál více populárnější. V lednu 2015 v New Yorku jedna čínská žena uřízla penis svému manželovi dokonce dvakrát. Jednou doma a podruhé v nemocnici po přišití jeho nádobíčka.

Prodej osobních věcí

Tato pomsta je také velmi krutá. Představte si, že máte byt plný věcí. Věcí, na které jste šetřili opravdu dlouho. Můžeme se zde bavit například o drahé elektronice, ale také o oblečení nebo o osobních věcech. Teď si představte, že veškeré věci, na které jste tak dlouho vydělávali peníze, zmizí. Jedna žena z Kanady zorganizovala akci, kde před svým domem prodávala všechny osobní věci jejího bývalého muže. Muž tak přišel o své věci a žena si ještě vydělal peníze – geniální.

Spálení věcí

Po nevěře se občas zapalují věci – většinou fotografie, dopisy a tak podobně. Není to tak časté, avšak když na pálení dojde, pálí se vše, co by člověku nevěrníka připomínalo. Jane Sheppardová si s tím moc hlavu nelámala a svému nevěrnému muži zapálila nejen auto, ale dokonce celý dům. Samozřejmě, že trestu neušla a skončila ve vězení. Dodnes však může žít s pocitem, že její pomsta byla opravdu sladká.

Jak se říká, i špatná reklama je reklama. Jenže bohužel to neplatí v případě reklamy za nevěru. Poslední dobou si lidé oblíbili pomstu formou reklamy. Například jistá Lisa z Anglie si zakoupila reklamní plochu na billboardu u dálnice. Na Billboardu byla fotka jejího muže s nápisem “Pro mého muže Paula, který mě podváděl. Zasloužíte si jeden druhého. Až se vrátíš domů, já už tu nebudu. Užij si cestu z práce, Lisa”. Geniální, originální a perfektní!

Zveřejnění sexuálních nahrávek

Tato pomsta patří taky mezi jednu z těch nejhorších. Mnoho párů si svůj sexuální život okoření tím, že si natočí domácí nahrávku. Nahrávka leží doma, dlouho na ní nikdo nesáhne, když najednou přijde nevěra. No a co udělá s nahrávkou člověk, který byl podveden? Odpověď znáte.

Související Příspěvky