Tato žena zhubla neskutečných 240 kilogramů! Až uvidíte tu proměnu, budete v ŠOKU!

Christina Phillips bojovala s nadváhou od útlého dětství, přičemž zajídala svůj smutek a trápení. Její rodiče se totiž neustále hádali, obviňovali a fyzicky napadali. Tehdy pouze malá holka bylo součástí neustálého napětí, přičemž ručička na váze se jí vyšplhala na neuvěřitelných 320 kilogramů!

Měla 25 let, kdy se po dlouhém čase postavila na váhu, která nebyla schopna odvážit ji. Mylně si myslela, že je něco s přístrojem. Pravdou však byl fakt, že její hmotnost výrazně překračovala únosnou normu.

Až u specialisty zjistila, že váží brutálních 320 kilogramů! Následoval boj s časem, neboť její kdykoli mohlo selhat srdce. Podstoupila podvázání žaludku a pustila se do přísné diety. Její váha však byla o tři měsíce ještě větší.

Doktor zasáhl a nařídil její hospitalizaci, přičemž si uvědomil, že Zach, manžel obézní ženy, svou milovanou polovičku výkrm. Chtěl, aby byla na něj absolutně odkázána. Mladá žena si uvědomila, že žije v doslova nezdravém vztahu a od svého manžela už nevzala žádné jídlo.

Postupně začala i cvičit a nadbytečná kila jí mizely jako zázrakem. Dalo se však očekávat, že se nakonec rozvede, protože její partner se s postupnou nezávislostí své manželky nevěděl smířit. A teď se podržte!

Christina v průběhu roku zhubla neskutečných 237 kilogramů! Je nesmírně vděčná, že dostala druhou šanci na život. Štíhlá tmavovláska však nechce usnout na vavřínech, protože pravidelně cvičí a preferuje především zdravou stravu. Dnes se těší váze 83 kilogramů!

  

Související Příspěvky