Tyto věci dělají muži jen tehdy, když ženu skutečně milují! Dělá to ten váš?

Jaká je vlastně definice skutečné lásky? Na tuto otázku neumí téměř nikdo odpovědět. Víme ale, jak poznat, kdy vás muž skutečně miluje!

Láska je tou nejmocnější a nejkrásnější energií. Pokud se dva lidé milují, jsou schopni pro sebe udělat všechno. To se týká i mužů, kteří jsou většinou uzavřenější a své pocity a city nedávají tak moc najevo. Existují však věci, které dělají pouze zamilovaní muži. Věci, díky kterým poznáte, že vás muž skutečně miluje. Těch věcí je 8 a my se na ně teď společně podíváme.

Tak co, jdeme na to?

Respektuje vás

Respekt je ve vztahu opravdu důležitý. Pokud vás partner miluje, nebude se snažit vás změnit. Bude respektovat to, jaká jste, bude respektovat vaše rozhodnutí a názory. O tom láska je.

Miluje vás takovou, jaká jste

Což také souvisí s respektem. Chápe vás v jakékoliv životní situace. Nevadí mu, že nejste vždy šťastná, nevadí mu, že máte své nálady nebo s ním zrovna nechcete mluvit. Miluje vás prostě za každé situace.

Je upřímný

A to vždy! Není ve vztahu důležitější vlastnosti, než upřímnost. Schopnost říct člověku okamžitě vše, co máme na mysli. Žádné lhaní, žádné mlžení. Upřímnost vyvolává ve člověku důvěru a nemusí se tak bát lží.

Maličkosti

Láska se dá dokázat i maličkostmi a pokud je muž umí udělat, opravdu vás miluje. Může jít jen o obejmutí, když vám je zima, o uvaření čaje, když vám není nejlépe a tak podobně.

Půjde s vámi kamkoliv

Je mu jedno, jestli se chcete podívat na balet, nebo chcete jít do galerie. Ať už chcete dělat něco, co on zrovna nemusí, půjde s vámi a nebude se u toho tvářit otráveně. Půjde s vámi jako váš doprovod a bude se snažit pochopit, co se vám například na baletu nebo umění líbí.

Chrání vás

Nemusí se jednat o nějaké pěstní souboje a podobně. Stačí, když nedovolí, aby vás kdokoliv urážel nebo když se vás zastane.

Bojí se o vás

Jakmile vás partner miluje, vždy se o vás bude bát a bude mít strach. Bude mít potřebu se ubezpečit, že jste v pořádku. Nikdy nevíte, co se může stát a to si uvědomuje i on.

Naslouchá vám

Každý muž, který ženu miluje, ji vždy bude naslouchat. Zajímá se o to, jak se měla v práci, jaký měla den. Jakmile mu vypráví i méně zajímavou historku, rád si ji vyslechne, protože ví, že jeho žena bude mít radost, když ji bude mít komu říct.

Související Příspěvky