V trávě uslyšeli podivné zvuky. To, co tam našli, jim doslova změnilo život!

Dokážete si představit, že byste se jednoho dne procházeli venku, uslyšeli divné zvuky, šli za nimi a to, co byste našli, by vám změnilo život? Přesně tohle se totiž stalo malému chlapci!

Malý chlapec, o kterém je tento příběh, se neřadí jako ke většině dnešních dětí. Nehraje žádné hry na počítači a většinu svého volného času tráví tak, že pobíhá po venku a dokonce rád seká trávu.

Když jednoho dnes pomáhal otci sekat trávu, uslyšel divné kňučení. Šel tedy za divnými zvuky a najednou objevil krabici, ve které se nacházela tři štěňata. Tento objev mu doslova změnil život!

Chlapec se o ně s pomocí své matky staral, krmil je a myl je. Dlouho se o ně staral, ale nakonec se rozhodl, že je pošle do nových rodin. Pomáhání zvířatům si skutečně zamiloval!

Pomoc zvířatům si zamiloval tak moc, že se nakonec rozhodl, že založí svůj vlastní útulek pro zvířata. Na to však potřebuje finance, takže zatím pomáhá pouličním psům jinými způsoby: působí jako ochotník, sbírá jídlo a deky. Tento chlapec má srdce na pravém místě!

Související Příspěvky