Pohádkové manželství se proměnilo v peklo! Musela se s ním nechat po 13 dnech rozvést. Co provedl?

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě muže, ale hlavně ženy!
Každá žena sní o svatebním dni, o nádherném dni, kdy si obleče svatební šaty a vezme si muže svého života!

Jenže bohužel, ačkoliv má člověk občas pocit, že člověka zná a ví o něm naprosto všechno, může se šeredně splést! No a přesně to se stalo ženě, o které bude tento příběh. Její manželství vydrželo pouhých 13 dní.

Lisa a John se znali jenom krátce, avšak jejich vztah byl jako z pohádky. John se Lise krásně dvořil, oblíbil si i její dvě děti. Byl sice o devět let mladší než partnerka, nikomu to ale nevadilo.

Vypadalo to jako pohádkový vztah. John byl opravdu dokonalý muž, velmi pozorný, milý, prostě takový, o kterém většina žen sní. Lisu požádal už po roce známosti o ruku a Lisa souhlasila.

Svatební den byl pro ní tím nejkrásnějším dnem v životě, ale vše se o několik dní později změnila. Lisa totiž zjistila, že manželství byla pouhá zástěrka. John byl totiž obviněn z obtěžování dětí a policie si na něj došlápla v moment, kdy si několik obětí ztěžovalo, že od nich žádal nahé fotky.

John tedy potřeboval zástěrku, aby vypadal jako normální a slušný muž a právě proto požádal Lisu o ruku. John už si myslel, že je v suchu, avšak o 13 dní později na dveře jejich společného bytu zaklepala policie, zabavila Johnův počítač a našla veškeré důkazy. Našla v jeho počítači přibližně 50 fotografií nahých dětí a 3 videa. Lisa se prý ze šoku a zklamání doteď nemůže vzpamatovat.

Související Příspěvky