Nechala svou dceru u svých rodičů. Když po několika hodinách svou dceru znovu viděla, skoro omdlela.

Je opravdu krásné, když mají prarodiče krásný vztah se svými dětmi, ale také se svými vnoučaty. Každému rodiči dělá radost, když vidí své rodiče, jak si hrají se svými vnoučaty. Krásný vztah měla se svými prarodiči i malá Alexis, alespoň do nedávna.

Alexis se svými prarodiči trávila čas opravdu ráda. Zábava, hry a neustále vtipy byly součástí jejich každodenních konverzací. Vše se ale jednoho dne změnilo a Alexis do smíchu rozhodně nebylo a to ani její mamince.

Mladá maminka Serena Rose (26) se dohodla se svými rodiči, že u nich nechá svou malou dceru Alexis. Alexis se jako vždy těšila a její prarodiče si pro ni vymysleli program, aby malou holčičku zabavili.

Jenže stačilo pár minut nepozornosti a katastrofa byla na světě. Malá Alexis totiž našla u prarodičů nůžky, kterými si ostříhala své krásné vlasy. Prarodiče byli v šoku a okamžitě tak volali své dceři. Ta, když uviděla malou Alexis, byla v obrovském šoku.

“Myslela jsem, že si ze mě rodiče dělají srandu, ale sranda to nebyla. Když jsem uviděla svou dcera, byla jsem v obrovském šoku. Nevěděla jsem, jestli mám brečet, nebo jestli se mám smát.”

Naštěstí nešlo o nic hrozného a nejdůležitější je, že je malá Alexis v pořádku s nůžkama si neublížila. Pro prarodiče a matku je to obrovské ponaučení a od teď ví, že nikde nesmí nůžky nechávat.

  

Související Příspěvky