Pokud uvidíte na své schránce tyto znaky, okamžitě je smyjte a zavolejte policii!

Zloději jsou opravdu vynalézaví a důkazem toho jsou nejrůznější nové praktiky, které vymysleli, díky kterým si s informátory předávají nejrůznější informace o lidech, které chtějí okrást.

Informátoři zlodějů neustále vymýšlejí nové triky, jak zlodějům předat informace o osobách, které chtějí okrást. V závislosti na tom, jak snadné je vyloupit dům nebo byt, informátoři nakreslí na schránku jeden nebo více znaků z 36 možných variant.

Při pohledu na tento šifrovací systém, budete jen hlavou kroutit, jak šikovní a vynalézaví jsou zločinci. Samozřejmě je logické, že po zveřejnění těchto znaků si zločinci vymyslí nové znaky, ale i tak je dobré, abyste o nich věděli.

I když schránku kontrolujete pouze zřídka nebo jen jednou za pár dní kvůli poště, měli byste začít s její důkladnou a častou kontrolou. Nikdy totiž nevíte, zda zrovna nejste v hledáčku zlodějů a zločinců.

Pokud na své schránce uvidíte jeden z těchto 36 znaků, budete už vědět, co znamenají. Okamžitě proto znak smažte a kontaktujte policii s tím, že se vás možná někdo pokusí vykrást.

Nezapomeňte se o tyto informace podělit se svými přáteli, aby i oni byli v obraze a věděli, o co vlastně jde a na co si dát pozor.

Související Příspěvky