Milujete Hříšný tanec? Pokud ano, rozhodně byste se měli podívat na záznam, který nebyl zpřístupněn veřejnosti!

Neexistuje snad jediný člověk, který by neznal titul “Hříšný tanec”. Jde o jeden z nejlepších filmů, které byly kdy natočeny a získal si miliony fanoušků po celém světě a to nejen svým příběhem, ale skvělým hereckým výkonem Patricka Swayzeho.

V roce 1987 se svět zbláznil z filmu Hříšný tanec. Tento film se stal obrovským hitem, ale i přesto se Jennifer Greyové nepodařilo prorazit. To naopak Patrick Swayze získal celosvětovou slávu.

Jeho kariéru bohužel v roce 2009 přerušila jeho smrt.  Co se týče Jennifer Grey, po filmu Hříšný tanec se už jako herečka neuplatnila, ale pracuje stále v profesi. Bohužel, ani ona se nevyhnula onemocnění.

V roce 2010 jí byla diagnostikována rakovina štítné žlázy, nad kterou se jí ale podařilo zvítězit. Během své nemoci dokonce tančila v pořadu „Dancing with the Stars“ a dokázala dokonce vyhrát!

Tanec byl podle jejích slov pro ní tou nejlepší možnou terapií. Pokud jste fanouškem Hříšného tance stejně jako my, pojďte se s námi podívat na jedinečné video ze zkoušek tohoto filmu!

Související Příspěvky