Blondýnka, brunetka nebo zrzka? Víme, které ženě by dali muži jednoznačně přednost!

Polemizovat o tom, které ženy jsou pro muže přitažlivější dlouhodobě patří k aktuálním tématům. Blondýnky, brunetky, černovlásky nebo zrzky? Který odstín vlasů vlastně muži mezi ženami preferují? Jak se zdá, jednoznačně u nich vyhrává jen jeden typ žen.

Kolik lidí, tolik chutí. Každá žena může být přitažlivá, pokud si do hlavy vsugeruje myšlenku, že je spokojená a vyrovnaná osoba. Možná tomu neuvěříte, ale právě tehdy se budete považovat i za pěknou. A to je to pravé, co se mužům líbí! Nové americké studia však poukazují na aktuální výzkum, který se zabýval jednoduchou otázkou: ,,Jakou barvu vlasů u žen muži preferují?“

My známe odpověď a společně se na ní podíváme.

Reakce různých mužů jasně potvrdily, že křehčí pohlaví se světlými vlasy je atraktivnější. Právě blondýnky jsou vnímány jako mladší, zdravější a promiskuitnější.

Dokonce existuje výzkum, který vznikl před pár lety a který dokázal, že blondýnky pracující v restauracích či barech dostávají několikanásobně vyšší spropitné ve srovnání s jinými ženami. V případě, že jsme vás v této chvíli nepotěšili, protože nedisponujete „vyvolenou“ barvou vlasů, nezoufejte.

Jiné studie totiž dokázaly, že právě brunetky či černovlásky jsou z pohledu mužů považovány za vhodnější manželky a mají podle nich větší rodičovský potenciál. Můžeme to tedy shrnout tvrzením, že muži mají sice raději blondýny, ale pro život si vybírají brunetky, zrzky nebo tmavovlásky.

Související Příspěvky