Svatební dar měli rozbalit až po první hádce. Otevřeli ho po 9 letech a neuvěříte, co v něm našli!

To, že se novomanželům dávají nejrůznější dary, není žádnou novinkou. Ale to, že se novomanželům dávají dary, které se mohou otevřít až po nějaké době, to skutečně novinkou je. Katie a Brandon Gann se nedávno podělili a opravdu zajímavý svatební dar, který dostali před 9 lety. Na něm bylo napsáno: „Otevřete, až když se poprvé pohádáte“. Pár proto schoval dar na polici v šatníku.

Krabici však otevřeli až po devíti letech. Samozřejmě, za celých 9 let v manželství vzniklo mnoho hádek a neshod, ale pár se rozhodl, dárek otevírat nebude, až do teď! Kathy řekla: „Je zřejmé, že během našich 9 let jsme zažili mnoho sporů a bouchnutí dveřmi. Také se vyskytly případy, kdy jsme se oba chtěli rozvést, ale krabici jsme stejně neotevřeli.”

“Měli jsme totiž pocit, že otevření krabice by symbolizovalo naše selhání. Znamenalo by to, že v našem manželství něco nefunguje. Jenže po čase jsme to přehodnotili a po poslední hádce jsme se rozhodli, že krabičku otevřeme. Je čas otevřít krabičku? Co když to není naše nejhorší hádka? Co uděláme, když to bude ještě horší a my už tu krabičku nebudeme mít? „

Nakonec pár po devíti letech po poslední hádce krabičku otevřel. Uvnitř byly dva dopisy – jeden adresovaný Brandonovi, druhý Katie, a také nějaké peníze. „Zajděte si na pizzu, krevety nebo něco, co máte oba rádi,“ psalo se na lístečku pro Kate, zatímco Brandon přečetl: „Jdi koupit květiny a láhev vína.“

Kromě toho byly v krabičce křišťálová váza na květiny, ručník, pěna do koupele, tělové mléko a dvě křišťálové sklenice. Nejvíc však oba překvapily právě přiložené dopisy.

“Krabička byla určena proto, aby zachránila naše manželství, nebo alespoň jsme si to mysleli. Po čase jsme si však uvědomili, že naše manželství nezachránila, ale udělala mnohem víc. 9 let jsme ji neotevřeli, což nás naučilo trpělivosti a kompromisu. Jsme silný pár a tato zkušenost nás utvrdila v tom, že spolu vydržíme ještě dlouho!”

Související Příspěvky