LIDL musí stáhnout z prodeje tento druh alkoholu: Nachází se v něm TOHLE!

Jednou za čas se stane, že musí obchodní řetězec stáhnout z prodeje jeden ze svých produktů, který neodpovídá norem nebo je velmi nebezpečný. Tomuto se bohužel nevyhnul ani obchodní řetězec LIDL.

LIDL musí stáhnout z prodeje nevyhovující potravinový výrobek. Pokud jste si náhodou výrobek, který vám dnes ukážeme koupili, můžete zajít do zmíněného obchodního řetězce a budou vám vráceny peníze.

Společnost LIDL na oficiální stránce upozorňuje, že z pultů stahuje dva druhy vína. Pokud jste milovníkem vína a nakupujete v LIDLU, raději se běžte podívat, zda jste si náhodou nekoupili víno, které bylo označené za nevyhovující potravinový výrobek.

A o které druhy vína jde?
LIDL stahuje ze své nabídky dvě vína, konkrétně Feind Muscat Ottonel 0,75l a  Feind Blatoni Cuveé 0,75l. Pokud máte doma tyto vína, okamžitě je běžte reklamovat a budou vám vráceny peníze.

Na etiketě je sice upozornění na to, že víno není pro alergiky na siřičitany, ale toto upozornění je pouze v anglickém jazyce. U lidí trpící nesnášenlivostí na siřičitany může dojít k nežádoucím účinkům.

Související Příspěvky