Rozzlobená manželka zjistila, že jí muž podvádí. Pak jeho milence napsala drsný vzkaz.

Když se lidé dozvědí, že je partner podvádí, je na nich, jak se zachovají. Někteří se rozhodnou předstírat, že o ničem nevědí, a o svého manžela nebo manželku bojovat, jiný od něj odcházejí.

Málokdo se ale dokáže s touhle ošklivou situací poprat tak chytře jako Melanie.

Melanie, matka dvou dětí, zjistila, že se její manžel vyspal s někým jménem Jennifer. A tak se jí rozhodna napsat.

To, co jí napsala, byste opravdu nečekali!

Melanie ve svém dopise pro Jennifer napsala, že si jejího muže může nechat. Má ale pamatovat na 7 pravidel.

DÍKY, Jennifer!

Včera v noci jsi všude na mém muži nadělala spoustu cucfleků.  Ne, vážně, děkuji! Nemáte ani tušení, před jakou noční můrou jste mě a mé děti zachránila!

Abych se vám odměnila za vaši službu, nabízím vám svého manžela. Natrvalo. Pokud přijmete svou odměnu, pamatujte ale na následující pravidla:

Pravidlo 1:

Musíte ho finančně podporovat. Říkám to proto, že jak dobře víte, máme spolu dvě děti, a tak se bude muset vzdát části svého příjmu, aby je podpořil takovým způsobem, který si zaslouží. Kromě toho ber v úvahu, že posledních 11 let jsem byla manželkou a matkou na plný úvazek, takže mi bude muset platit výživné.

Takže zapomeň na jeho peníze, protože ty jsou naše!

Pravidlo 2:

Budete mu muset pořídit nové oblečení. Víte, poté, co dnes ráno vyšel ze sprchy a já uviděla všechna ta znamení vaší lásky, náhle se zničehonic objevila v naší skříni černá díra a spolkla téměř všechno uložené oblečení! Proto k vám dorazí téměř nahý, takže je zjevné, že ho budete muset obléknout.

Pravidlo 3:

Každý druhý víkend se ho budete muset vzdát. Tenhle čas totiž bude mít vyčleněn pro návštěvy dětí. Vzhledem k tomu, že před několika lidmi otevřeně přiznal, že jste jen „nějaká hloupá opilá děvka “, vy se těchto návštěv kvůli bezpečí dětí nebudete moct účastnit.

Také to bude důvod toho, proč budou návštěvy jen omezené a vždy pod dohledem.

Pravidlo 4:

Zdravý sexuální život nečekejte. Ano, já vím, že jste se v noci pořádně nepomilovali.  Kvůli jeho zranění před 4 lety mu jeho mužství nefunguje správně. To je pro vás špatná zpráva, předtím, než k nehodě došlo, byl nejlepší milenec vůbec a milovali jsme se spolu neustále! Mimochodem, problém nelze nijak léčit.

Pravidlo 5:

Nemůžete mi ho vrátit. NIKDY.  Tak se rozhodlo ve chvíli, kdy se vás dotkl. Byla jsem mu dobrou ženou a měl se tu dobře. Nedivte se, pokud vás život s ním učiní nešťastnou.

Pravidlo 6:

Bude tě z toho všeho obviňovat. Se slzami v očích mi řekl, že jsi mu včera s chichotáním řekla: Doufám, že to tvá žena uvidí.

Nevím, jestli jsi to vážně řekla nebo ne. Nejsem si jistá. Ale v případě, že jsi to udělala, tvé přání se splnilo. Viděla jsem. A on je naštvaný. Je na tebe tak naštvaný, že když jsem ho udeřila do tváře, on se mi ještě omluvil!

Ano, vím, že násilí je špatné, a nikdy v životě až dosud jsem nikoho neudeřila. Ale upřímně, není mi líto, že jsem to udělala. Kdybych to mohla vrátit, mířila bych ale o něco níž.

Pravidlo 7:

Tohle není ani tak pravidlo, jako spíš přátelské varování. Využiju každé sebemenší záminky k tomu, abych vám ze života dělala peklo. Udělám z toho své hobby. Budu tobě i jemu způsobovat stejnou bolest, kterou teď vy působíte mým dětem.

Ano, cítím, že na to mám plné právo – pro případ, že byste se divila.

Takže, děkuji vám, hloupá opilá Jennifer, že jste na těle mého muže zanechala ty stopy po vašich polibcích a kousnutích. Našich 11 let a 2 děti se s tebou nemůžou srovnávat! Vyhrála jsi a já ti gratuluji.

JE NAVŽDY VÁŠ!

Skoro každá nevěra dřív nebo později praskne. Přemýšleje o tom dřív, než vyvedete něco, čeho byste mohli později litovat.

A pokud se vám podaří svou nevěru utajit a prožijete celý život ve lži – je to opravdu život, po kterém toužíte?

Setkali jste se někdy s nevěrou? Jak jste na ni reagovali? Jste schopni odpouštět?

Související Příspěvky