Kolik čar máte na zápěstí? Počet vám leccos prozradí!

O důležitosti a významu čar na dlani už bylo napsáno mnohé. Ale všimli jste si někdy svých čar na zápěstí? Říká se jim „náramky“.

Čárám na zápěstí se říká náramky

Každý náramek má svůj konkrétní význam, ale neméně důležitý je i jejich počet. V minulosti lidé věřili tomu, že pokud si na zápěstí najdete jen jednu čáru, dožijete se přibližně jen 28 let. Pokud máte čáry dvě, váš život bude trvat zhruba 56 let. Pokud najdete náramky tři, dožijete se 84 let a pokud najdete čtyři, jste šťastlivec a váš život potrvá déle než 85 let. Vyhodnocení testu naleznete na druhé straně článku.

První náramek

První je ten nejdůležitější. Je to náramek života a jeho tvar prozradí opravdu hodně o našem zdraví a případných problémech s ním spojených. Pokud je vaše čára relativně rovná a nepřerušená, můžete se těšit dlouhému a šťastnému životu.

Pokud je u žen čára přerušovaná a zakřivená vzhůru směrem k dlani, mohou nastat problémy s pohlavními orgány a otěhotněním. U mužů to neznačí jen komplikace s plodností, ale také s prostatou.

Druhý náramek

Druhý náramek vám dovolí nahlédnout do budoucnosti v otázkách bohatství a prosperity. Pokud je vaše čára neporušená, můžete se těšit na úspěšný a po finanční stránce bezstarostný život. Pokud je náramek neurčitý a přerušovaný, nemusí to hned znamenat, že budete žít v chudobě, ale bude pro vás mnohem náročnější dosáhnout úspěchu a stability.

Třetí náramek

Třetí náramek je symbolem síly, slávy a moci. Výrazná a neporušená čára značí, že jste velmi významným a vlivným člověkem. Ať už slavnou celebritou nebo mocným politikem.

Čtvrtý náramek

Pokud na své ruce najdete i čtvrtou čáru, jste opravdovou raritou. Čtvrtá čára symbolizuje dlouhý a energický život, přičemž umocňuje význam třetího náramku.

Související Příspěvky