Fotografie této holčičky vyděsila miliony lidí! Co se stalo?

Fotografie jsou součástí života každého z nás.
Když prožíváme krásné chvilky, na krásných místech a chceme mít pevnou vzpomínku, jednoduše se vyfotíme a fotografie si poté schováváme, abychom si na krásné chvilky mohli jednou vzpomenout.

Jenže někdy se stane, že člověk vyfotí něco, s čímž úplně nepočítal. Na internetu existuje mnoho fotografií, na kterých lidé kromě toho, co zachytit chtěli, zachytili i něco opravdu děsivého a nečekaného.

No a právě to je i případ holčičky, na jejíž fotografii se dnes společně podíváme. Ačkoliv jde o naprosto obyčejnou fotografii malé holčičky, vyděsila mnoho lidí na internetu.

Na fotografii můžete vidět holčičku stojící v parku, která má vlasy stažené gumičkou. Na první pohled si téměř ničeho nevšimnete, ale když se podíváte na její nohy, budete mít pocit, že jde o extrémně hubené dítě, protože její nohy připomínají párátka.

Jenže když se na fotografii zadíváte pořádně, zjistíte, že pravda je ve skutečnosti úplně jiná. Holčička totiž není extrémně hubená, pouze v rukou drží popcorn, který vypadá úplně stejně jako zem, na které holčička stojí.
Zajímavý optický klam, že?

Související Příspěvky