Jak dnes vypadá nejtěžší miminko světa? Vyrostl z něj takovýto obr!

V roce 1983 se Patricii Clarkové z New Jersey narodil opravdu statný syn. Porodní váha malého Kevina činila neuvěřitelných 7 Kg. Miminko ihned vzbudilo zájem médií a bylo prohlášeno za největší novorozeně toho roku na světě. Jak vypadá Kevin nyní? Žádný prcek to tedy rozhodně není.

Oproti ostatním miminkům byl Kevin obrovský

Neobvyklé věci často vyvolají rozruch a to se bezesporu podařilo Kevinovi i jeho matce. Přeci jen 7 kilogramů, to opravdu není běžná porodní váha. Už v porodnici to musel být obrovský rozdíl oproti ostatním miminkům.

O Kevinovi vyšel tenkrát článek v New York Times s poznámkou, že „takové dítě se přeci nemůže vejít do kolébky ani do miminkovského oblečení, které pro něj měli rodiče přichystané“.

Jak říkala matka svému „drobečkovi“?

Patricie uvedla, že Kevinovi říkala „mal rváč“, což jeho tělesné konstituci opravdu odpovídalo. „Každý o tom tenkrát mluvil, byla to opravdová senzace,“ dodala žena.

A jak vypadá Kevin dnes? Někdy se stává, že z velkých novorozenců vyrostou normálně velcí lidé, ale to není Kevinův případ. Jako obr se narodil a obrem i zůstal.

O Kevinovi si lidé myslí, že hraje basketbal

Dnes je mu 35 let, měří 206 centimetrů a váží 136 kg, takže jej na ulici rozhodně nepřehlédnete. Je bývalým vojákem a lidé se ho často ptají, jestli není basketbalista. „Na to jim odpovídám: a vy snad hrajete minigolf?“, říká se smíchem.

Na svou výšku si podle svých slov už zvykl a případné narážky bere s humorem.

Související Příspěvky