Tato žena se 40 let se neusmála, aby neměla žádné vrásky. Neusmála se ani v moment, kdy se jí narodila dcera! Jak dnes vypadá?

Každý z nás by chtěl vypadat pokud možno co nejlépe. Ne kvůli někomu, ale především kvůli sobě. Každý chce být přeci se svým vzhledem spokojený. Jenže čím jste starší, tím je starší i naše tělo a jde to občas pořádně poznat. Největším nepřítelem obličeje jsou hlavně vrásky, které se nám často začínají tvořit pomalu, ale jistě už po dosažení plnoletosti. Proti vráskám se snaží bojovat opravdu mnoho lidí, avšak někteří s nimi bojují opravdu bizarním způsobem a to už od dětství.

Žena, kterou vám dnes představíme, se rozhodla, že se 40 let nebude usmívat, aby neměla vrásky. 40 let bez úsměvu? Dokážete si to vůbec představit? My tedy rozhodně ne a právě proto nás tato žena zaujala. Jmenuje se Tess Christian a když jí bylo 10 let, rozhodla se, že se nebude usmívat. Tenkrát ještě nečekala, že jí vážný obličej vydrží 40 let. Neusmála se ani v moment, kdy se jí narodila dcera. To, jak se cítila a proč se rozhodla neusmívat, sama vysvětlila.

“Narodila se mi dcera. Byla jsem plná radosti, ale nepotřebovala jsem se usmívat. Jednoduše jsem neměla potřebu, protože radost umím projevovat i jinak. Díky tomu, že jsem se neusmívala, jsem si zachovala mladou tvář bez vrásek. Mnoho lidí si myslí, že vypadám, jakoby mě nebavil život a měla bych deprese. Není tomu tak. Svůj život miluji, ale nemám potřebu to dokazovat nějakým úšklebkem.”

Tess není jedinou ženou, která v boji proti vráskám udělá téměř cokoliv. Christyne Remnant je 70letá žena, která se rozhodla, že vyzkouší opačnou taktiku. Rozhodla se, že se nepřestane usmívat. To, zda jí úsměv pomáhá posuďte sami.

Takhle dnes vypadá

Související Příspěvky