Zdravá dívka náhle zemřela. To, co lékaři objevili v jejím žaludku, je neskutečně vyděsilo.

Teenagerka z dnešního příběhu byla zdravá, nebo alespoň nejevila žádné známky jakéhokoliv onemocnění. Jednoho dne se vrátila ze školy o něco dříve, protože ji bylo nevolno. Od té doby se její stav už jenom zhoršoval a nakonec musela být převezena do nemocnice.

Teenagera ze Skegness v Anglii se náhle cítila velmi špatně. Školu opustila o něco dřív a vydala se domů. Její stav se však neustále zhoršoval a ona nakonec omdlela. Sanitka ji tedy odvezla do nemocnice.

Její rodina byla naprosto šokovaná, protože si předtím nevšimla žádných problémů. Větší šok však přišel o několik dní později, když dívka zemřela. Nikdo nevěděl proč, ale když se ji lékaři podívali do žaludku, bylo to okamžitě jasné. Našli v něm něco, co je opravdu vystrašilo.

Jasmine Beever zemřela po několika dnech v nemocnici. Ačkoliv se lékaři snažili udělat maximum, Jasmine svůj boj nezvládla. Rodina byla v šoku a samozřejmě ji zajímalo, co se vlastně stalo a proč jejich milovaná dcera zemřela.

Doktoři zjistili, že dívka pravděpodobně trpěla trichotillomanie. Nástup choroby se obvykle objevuje kolem 11-13 let. Jedná se o typ neurózy, která se projevuje neustálým taháním vlasů. Doktoři neví vůbec jak, ale do žaludku dívky se dostal obrovský chomáč vlasů.

Jasminino tělo se nezvládlo vlasů zbavit, vytvořil se jí vřed, který praskl, následovala infekce a zánět. V důsledku toho mnoho jejích orgánů selhalo a nastala smrt.

Související Příspěvky