Rozešla se s ním kvůli jinému muži a po mnoha letech chtěl být znovu s ní. Neznal celou pravdu

Liz Dunnová bylo teprve 17, když se poprvé setkala s George Hookerem. Oba byli na střední škole. Když ji viděl, rychle se do ní zamiloval, i když mu trvalo dlouho, než získal její srdce …

Nakonec se dali dohromady a díky tomu měl nádherný vztah s dívkou svých snů

Jejich láska byla něčím, co by každý chtěl. Dva roky žili jako v pohádce a věděli, že je to skutečný pocit.

Když však Liz dosáhla 19 let, uvědomil si, že nechce chodit na vysokou školu, a raději se přidal k mariňákům

Je pryč. Psala Georgeovi dopisy, ale velmi brzy jejich vztah skončil, když mladá žena psala, že potkala někoho jiného. A tak jejich láska skončila.

Muž, s nímž se Liz spojila, se stal jejím manželem a otcem její dcery, Sary

Bydleli poblíž Houstonu v Texasu a žili v klidný život. Když se Liz dostala do druhého těhotenství, všechno se změnilo. V jejich vztahu došlo k velké krizi. Její manžel ji opustil se svou malou dcerou a nenarozeným dítětem. Může to znít divně tváří v tvář tomu, co se jí již stalo, ale protivenství, kterým musela Liz čelit, ve skutečnosti právě začalo.

Liz tohle neočekávala: nesla pod sebou srdcem trojčata!

Bylo to pro ni velmi těžké, ale chtěla vychovat čtyři děti sama. Jak se její žaludek zvětšoval, měla problémy se základními úkoly. Hodně plakala, ale přísahala, že se nevzdá.

V 23. týdnu těhotenství jí praskla voda. Podařilo se nám odložit doručení o několik dní, ale nakonec se císařským řezem narodily tři malé holčičky. Emma, ​​Sophie a Zoe se objevily dříve, než si myslela jejich matka.

Každá vážila jen půl kilogramu

Porod byl obtížný jak pro matku, tak pro dívky. Byly velmi slabé a doktoři řekli Liz, že je možné, že všichni ztratí zrak. Její matka se zhroutila, ale věděla, že pro ně musí být silná.

Během dlouhého pobytu v nemocnici byla trojice také podrobena antibiotické terapii, aby se vypořádaly s další komplikací. Léky bohužel vedly ke ztrátě sluchu. Když byly dívkám dva roky, byly také hluché … Nejenže neviděli, ani neslyšeli.

Liz byla ohromena životem svých milovaných dcer

Jak jim může říct, že je miluje? Jak se uklidnit, aby se nebáli? Věděla, že práce není vyloučena. Musela se plně věnovat péči o děti a vyhlídky rodiny na pohodlný a šťastný život nebyly dobré.

Najednou – z ničeho nic se objevil George. Chtěl navázat kontakt. Liz byla nadšená, ale také vyděšená

Bála se, že od ní uteče, když se dozví, jaký je její současný život. George byl však stejný člověk, který vždy reagoval empatií a otevřeným srdcem na utrpení a problémy lidí.

Jakmile se setkal s Liz, zamiloval se do ní znovu. Ale ani tehdy nevěděl o jejích dětech. Nikdo nemohl předvídat jeho reakci, ale muž bez váhání řekl, že bude s Liz a pomůže jí ve všem. Stal se rovnocenným partnerem při starost o Sary i trojčata.

Dívky dostali naslouchátka a díky tomu slyšely svou milovanou matku

Ve vývoji dosáhli obrovského pokroku. Kromě toho má Liz po boku někoho, kdo ji podporuje a podporuje ji, což tolik potřebuje.

Související Příspěvky