36 let byla šťastně vdaná, pak se mu podívala do mobilu. To, co tam našla, obrátilo její život naruby!

Julia Keys svému muži vždycky důvěřovala. Jenže když se začal chovat podezřele, nemohla to ignorovat. Nejprve si zkoušela s manželem promluvit. Ten ale trval na tom, že je vše v pořádku a že se nemusí ničeho bát.

Richardovi bylo už 61 let. Ženatý byl s Julií od svých 25!

Svou ženu začal dokonce obviňovat z paranoie a vše obrátil proti ní. Julie si už začínala připadat jako blázen. Známky nevěry viděla úplně všude. Rozhodla se své pocity ale ignorovat.

Všechno se ale změnilo na Richardově narozeninové oslavě. Když Julie opouštěla oslavu, aby se nadýchala čerstvého vzduchu, minula se ve dveřích s jednou z dceřiných kamarádek – sedmadvacetiletou Lucii. Pohled, kterým se na ni Lucie podívala, byl plný odporu. Ten večer se Richard nevrátil domů.

Tehdy už to Julie nemohla vydržet. Zoufale zatoužila poznat pravdu, a tak manželovi sebrala mobilní telefon, zatímco spal. To, co tam našla, obrátilo její život naruby.

Julie si uvědomila, že jí manžel celý rok a půl lhal. Tvrdil jí, že celý problém je jen v její hlavě, že trpí paranoiou nebo že se zbláznila. Místo toho jí celou dobu podváděl s kamarádkou vlastní dcery!

Když Julie odhalila pravdu, rozhodla se manžela opustit.

Ačkoli si za vše mohl Richard sám, prosil Julii, aby s ním zůstala. Kvůli zhoršeným problém se srdcem skončil dokonce v nemocnici. Ani tehdy ho ale Julie zpátky nevzala.

Julie teď doufá, že pomůže dodat odvahu dalším ženám, které trpí manželovu nevěru, sebrat odvahu a opustit ho.

Je vám nevěrný? Poznáte to podle těchto indicií!

Související Příspěvky