Manžel ji vyhodil z domu, aby si do něj mohl nastěhovat milenku. Ona se mu pomstila tím nejlepším možným způsobem!

Pomsta je většinou první věcí, která člověka napadne hned poté, co se dozví, že ho podvedla milovaná osoba. Pomsta je sladká a své o tom ví žena, která provedla možná tu nejlepší pomstu, o které jsme kdy četli. Toto je příběh Jakea a Edith, kteří byli manželé 37 let.

Bohužel, láska často netrvá věčně a i vztah těchto manželů po 37 letech skončil, když Jake svou ženu opustil kvůli mladé sekretářce. Jako by mu nestačilo to, že Edith zlomil srdce, vyhodil ji ještě z jejich domu. K vystěhování jí dal jen 3 dny, protože už očekával svou novou lásku.

První den si Edith sbalila všechny věci, druhý den zavolala stěhováky a na ten třetí si dala skvělou večeři – krevety, kaviár a skvělé víno. Už v ten moment měla vše pečlivě promyšlené a těšila se, až uskuteční svou pomstu. Když dojedla, schovala zbytky jídla do záclonových garnýží. Po večeři se sebrala a odstěhovala se pryč. Jake se vrátil domů už se svou novou přítelkyní a prožíval krásné dny jako z pohádky. Do té doby, než začal jeho krásný dům smrdět.

Pár vyzkoušel všechno aby se pronikavého zápachu zbavil, nic však nezabíralo. Vše umyli, vyvětrali, zkontrolovali klimatizaci, a zavolali i deratizaci. Nic nepomáhalo, smrad byl opravdu obrovský a pár nemohl najít jeho zdroj. Nezbývalo tak nic jiného, než se odstěhovat a dům prodat. Jenže smradlavý dům nikdo nechtěl a zpráva o domu se šířila rychle jako lavina. Pár na nový dům neměl peníze, a tak si musel z banky vzít hypotéku.

Na starý dům pár nakonec kupce našel. Byla to bývalá manželka Edith, která si inzerátu všimla a nabídla svému bývalému muži, že dům od něj koupí za 10 % ceny. Muž souhlasil a Edith se tak nastěhovala zpět do svého domu, kde okamžitě zdroj smradu zlikvidovala.

Související Příspěvky