Žena šokovala bříškem po porodu trojčat. Jak vypadalo měsíc po jejich narození?

To, že těhotenství ženu změní, je přirozené. Některé změny jsou ale natolik velké, že dokážou vyvolat pozdvižení. To je příběh Norky Marie Jørstadové, která porodila trojčata. Se svým těhotenským i poporodním bříškem se „pochlubila“ na sociálních sítítch. To, jak její břicho vypadalo měsíc po porodu, mnoho lidí šokovalo.

Maria své nepříliš běžné těhotenství po celou dobu dokumentovala a s fotkami rostoucího bříška se chlubila na sociálních sítích. Čekat trojčata zřejmě nebyl žádný med a Mariini sledující ji velice podporovali.

Už v těhotenství bylo břicho doslova obří

Mariino bříško narostlo do opravdu obřích rozměrů, hodně trčelo dopředu a bylo značně napnuté. Také aby ne, když se tam musely vejít tři malé zázraky.  Ještě více upřímnosti ale 36letá Maria ukázala po porodu.

Sama byla dle svých slov překvapená, jak její břicho vypadalo a jak dlouho to trvá, než se vrátí do normálu. Fotka, kde ukazuje bříško po měsíci od narození trojčat Ibena, Filipa a Agnes, vyvolala na sociálních sítích pozdvižení.

Bříško se po porodu sice zmenšilo, ale nesplasklo úplně. Zůstalo větší, povislé a trčící dopředu.

Norka získala za svou upřímnost obdiv

„Myslela jsem si, že by bylo zajímavé ukázat i druhou stranu mateřství, protože mnoho lidí o ní nemluví. Moje bříško je pořád vidět, byla jsem překvapená, jak je stále velké. Nevěděla jsem, že to trvá tak dlouho,” píše Maria na Instagramu, kde za fotku poporodního bříška získala během jediného dne 200 tisíc sledujících.

Ženy z různých koutů světa jsou Marii za její upřímné fotky vděčné, protože s podobnými problémy se setkávají také a takové změny vlastního těla ne každá žena nese nejlépe. Maria však ukázala, že se není za co stydět, protože se jedná o přirozenou věc.

Související Příspěvky