Byla nazývána nejkrásnější babičkou na světě. Je jí 63 let a má úžasnou postavu

Kdo je nejkrásnější babička na světě? Toto je žena, jejíž profil na jejím Instagramu sleduje přes 250 000 sledujících.

63letá Yazemeenah Rossi vypadá fenomenálně. Doposud se objevila na desítkách obálek časopisů po celém světě a účastnila se mnoha kampaní. Když začala kariéru, měla více než 30 let. V tomto věku, ve světě modelování, většina žen odchází do důchodu. Ne tak ona, neměla v úmyslu přestat!

Mnoho lidí nevěří, že modelce je 63 let

Žena si myslí, že každý z nás je krásný, ale kráse se dá pomoci

Přestože v modelingu dominují především mladí lidé, myslím si, že zde je prostor pro někoho, jako jsem já. Zralé, dobře upravené ženy jsou také krásné!

Před několika lety bylo obobí, kdy jsem začala přemýšlet. Věci se postupně změní a začneme vídat další starší modely, ale to se neděje. Vím, jak to je. Když stárnete, přemýšlíte o tom znovu a znovu a porovnáváte se s mladšími. Nemělo by tomu tak být, ale bohužel dnes je svět takový.

Dokud jste propojení s vaším vnitřním dítětem, můžete dobíjet baterie a udržovat tuto energii. Musíte mít aktivní život plný dobrodružství a úsměvu. A víš co? Neexistují žádné magické triky, které vás udělají mladšími – prostě neexistují. Doposud jsem neměla plastické operace. Myšlenka, že bych ležela pod nožem, když jsem úplně zdravá, mi nedává smysl.

63letá žena však odhalila jedno tajemství, které bylo součástí její každodenní rutiny po celá léta

Používám hodně oleje na kůži. Na vlasy jsem si dávala řepkový olej. Jednou týdně čistím kůži olivovým olejem a cukrem a každý den jím avokádo a bio maso a ryby. Nedělám nic víc než to. Myslím si však, že je velmi důležité být se sebou v každém věku spokojený.

Související Příspěvky