To snad ne! Další hvězdný český zpěvák přiznal psychické problémy, dokážou ho totálně ochromit!

Na své příliš velké pracovní nasazení doplatil známý český herec, zpěvák a skladatel Richard Krajčo (46).

Skloubit jeho pěveckou a hereckou kariéru, zároveň být frontmanem kapely Kryštof, bylo už zjevně nad jeho síly. Před pár lety se najednou spustily jeho psychické problémy a přiznal, že měl chuť se vším skončit. Panický atak zažil i nedávno během taneční soutěže.

‚Už léta se Richard Krajčo drží na nejvyšších příčkách popularity a má na kontě mnohé megahity, včetně spolupráce s Karlem Gottem. Oblíbenost mezi fanoušky se nyní potvrdila i jeho třetím místem ve Zlatém slavíkovi v mužské kategorii i ve skupinách. Vybralo si to ale svoji daň v rámci jeho psychiky. Když byla jeho popularita na vrcholu, objevil se u něj první panický atak. Bylo to v roce 2015 a ten nejsilnější přišel na jednom bratislavském koncertě, až měl chuť vše okamžitě zabalit.

„Začalo to asi 7 až 8 let dozadu. v tom největším pracovním vytížení, které jsem v té době zažíval. Asi to nejvíc pramenilo z toho stresu a přepracování,“ uvedl pro eXtra.cz a pořádně tím překvapil . Snad nikdo nečekal, že právě on se zlomí, na první pohled byl vždy velmi sebevědomý. Rozhodně by nikomu ani nenapadlo, že je na tom psychicky špatně během natáčení taneční soutěže, ale i tehdy ho propadl panický atak a nakonec byl možná i rád, že se v soutěži dlouho neohřál.

Související Příspěvky