Anička Slováčková bojuje s rakovinou: Pro nepřející má drsný vzkaz!

Anička Slováčková bojuje s rakovinou: Pro nepřející má drsný vzkaz!

Zpěvačka a herečka Anička Slováčková se v současné době potýká s druhým kolem boje proti rakovině. Která se jí bohužel vrátila a tentokrát se usadila na plicích. Anička je dcerou známého hudebníka Felixe Slováčka a herečky Dagmar Patrasové.Anička, která již jednou dokázala zvítězit nad touto zákeřnou nemocí, je nyní znovu postavena před těžký boj. Ačkoliv se snaží zůstat silná a optimistická, léčba je náročná a vyčerpávající. Přesto se nevzdává a dokonce pokračuje ve své práci, protože ji to, dle jejích vlastních slov, pomáhá zůstat pozitivní a šťastná.

Anička se také nedávno na sociálních sítích otevřeně postavila proti negativním komentářům, které ji obviňují z toho, že se chce jen zviditelnit. „Dělám svou práci, protože ji miluji a psychicky mi pomáhá zůstat pozitivní a šťastná. Dokud mi tělo umožňuje vystupovat, tak prostě zpívat a točit budu,“ uvedla Anička ve svém příspěvku.

Anička také zdůrazňuje, že ačkoliv pracuje, velmi se stará o své zdraví a nedělá žádná nerozumná rozhodnutí. „Jsem na sebe opatrná, chráním se a nedělám nesmyslná rozhodnutí, protože vím, že jsem sakra nemocná,“ prohlásila.Asi mám tedy sedět doma na zadku a mít deprese,“ konstatovala ironicky.

Celkově se zdá, že Anička je odhodlaná i přes svou nemoc žít svůj život naplno. Jejím cílem je zažít co nejvíce radosti a štěstí, a to i přes náročnou léčbu, kterou podstupuje. Její odhodlání a statečnost jsou skutečně inspirující.

Související Příspěvky