Vdovec Štefan Margita odhalil pikantnosti z intimního života: Šokující slova o…..

Vdovec Štefan Margita odhalil pikantnosti z intimního života: Šokující slova o s**u!

Operní zpěvák Štefan Margita, který nedávno oplakal ztrátu své životní partnerky a kolegyně Hany Zagorové, se rozhodl odhalit některé pikantnosti ze svého intimního života. V rozhovoru pro show 7 pádů Honzy Dědka se Margita otevřeně podělil o své názory a zkušenosti ohledně s**u a jak ovlivňuje jeho pěvecký výkon.

Jeho první odhalení se týká seznámení s Hanou Zagorovou. Přiznal, že měl její plakáty doma všude, dokonce i na toaletě. Poprvé se setkali ve Státní opeře, kde se Zagorová přišla podívat na představení. Margita se zamiloval na první pohled, ale Zagorová byla zpočátku zdrženlivá. Vše se změnilo, když se potkali podruhé a Zagorová ho pozvala na své narozeniny. Margita jako dárek přinesl povlečení, což podle jeho slov „se použilo“.

Dále se Margita ve svém rozhovoru zabýval tématem s**u před vystoupením. Prohlásil, že sex před představením není pro něj ideální: „S*x před představením není dobrý. Basisti můžou, ti mají nízko položený hlas, ale tenoristi, to je blbý, nezpívá se nám pak dobře.“ Margita vysvětlil, že někteří tenoristi (pěvci s vysokým hlasem) tvrdí, že s*x jim před vystoupením nevadí, ale podle jeho zkušenosti to může negativně ovlivnit jejich výkon.

Štefan Margita svou otevřeností zaujal a dokázal vzbudit zvědavost u mnoha lidí, kteří byli zvědaví na další detaily z jeho intimního života. Bez ohledu na to, jak jsou tyto detaily pro některé šokující, jeho otevřenost a upřímnost je obdivuhodná.

Související Příspěvky