Dcery Žilkové si potrpí na opravdový luxus: Kordula se blýskla v outfitu za 100 tisíc, Agáta zase kabelkou od Diora

Luxusní život dcer Veroniky Žilkové: Kordula a Agáta blýskají se stylovými outfity

Dcery známé herečky Veroniky Žilkové, Kordula Stropnická a Agáta Hanychová, si zřetelně potrpí na luxus, což dokládají jejich nadčasové outfity. Jak Kordula, tak i Agáta mají rády luxusní značky a nedávno se objevily na veřejnosti v oblečení, které hodnotíme na několik desítek tisíc korun.

Kordula Stropnická, sedmnáctiletá dcera Veroniky Žilkové, v poslední době více veřejně vystupuje a zdá se, že následuje svou starší sestru Agátu v lásce k módě a luxusnímu oblečení. Na nedávných akcích se objevila v značkových šatech a luxusních kouscích, které stojí desítky tisíc korun.
Na premiéře filmu Avatar se například objevila v tmavě hnědé bundě z Bershky za téměř 1 800 korun, upnutých kalhotách a bílých botách od Nike. Celý outfit doplnila kabelkou Loop značky Louis Vuitton, která na oficiálních stránkách stojí 43 tisíc korun.

Její partner Damian, také známý svým vkusem pro módu, byl viděn v kvalitní péřové bundě a stejných bílých botách Nike jako Kordula. Přes rameno měl tašku od Dioru, což naznačuje, že i on má rád luxusní značky. Na jiné akci Kordula vynesla psaníčko s řetízkem od Louis Vuitton s názvem „Eva Clutch“ za téměř dvacet tisíc korun.

Agáta Hanychová, starší sestra Korduly, také předvedla svou lásku k luxusu. Na nedávné akci se objevila s kabelkou od Diora, což jí vyneslo mnoho komplimentů.
Je zřejmé, že dcery Veroniky Žilkové mají vkus pro luxus a módu. Ať už je to Kordula se svými stylovými outfity, nebo Agáta s její luxusní Dior kabelkou, obě dámy se nebojí ukázat svůj výjimečný styl.

   

Související Příspěvky