Kopanec v nejtěžší chvíli?! Plekancova manželka mu nadělila TOTO !

Jen málokteré manželské páry se dokážou tak zdařile popichovat jako Tomáš Plekanec a jeho manželka Lucie. I když je pravda, že všechny vztahy potřebují jistou míru humoru a lehkosti, tento pár to posouvá na zcela novou úroveň. Zvlášť nyní, když Lucie Plekancová svému manželovi něco nečekaného nadělila – vtipný odkaz na Instagramu, který Tomáše přivítal v „klubu důchodců“.

Tomáš Plekanec, bývalý hokejista a jedna z nejvýraznějších postav českého hokeje, se musel nedávno s hokejem rozloučit. Jeho odchod ze sportu znamenal konec velmi úspěšné kariéry, kterou sledovali fanoušci po celém světě. Ale jak se zdá, jeho manželka Lucie má na tuto významnou životní změnu svůj vlastní názor.

Pod fotografií, kterou na svůj Instagram přidala, napsala: „Vítej v klubu důchodců, muži!“ Její slova byla evidentně směřována k jejímu manželovi, který teď po skončení své hokejové kariéry patří do kategorie důchodců – alespoň podle Lucie.

Její komentář může někoho překvapit, ale ti, kteří tento pár dobře znají, ví, že jejich vztah je plný takovýchto vtipných popíchnutí. Lucie a Tomáš se navzájem rádi škádlí a jejich vzájemná interakce často přináší úsměv na tváře těch, kteří je sledují.

Tento nejnovější „kopanec“ od Lucie je dalším příkladem jejich unikátního smyslu pro humor. Je jasné, že ačkoli je Tomáš Plekanec nyní v důchodu, jeho život bude stále plný legrace a radosti – díky jeho manželce Lucii.

Takže i když je Tomášův odchod ze světa hokeje jistě emotivní, zdá se, že si ho oba vezmou s nadhledem – a hlavně s humorem. A to je přeci to nejdůležitější. Čili ať už nás čeká cokoli dalšího od tohoto vtipného páru, můžeme být jisti, že to bude zase stát za to.

Související Příspěvky