Zamilovaný pár Písařovicová a Brzobohatý: První slova o miminku a důkaz těhotenství

Nedávno, když se Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý poprvé společně ujali role moderátorů na akci Maminka roku, kromě toho, že spolu byli ve velké harmonii, dali publiku trochu nahlédnout do svého soukromí a také si popovídali o svých budoucích potomcích.

Je to tedy pravda? Písařovicová s Brzorichovou si povídali o miminku a teď… Doklad o těhotenství!
Netajili se tím, že oba touží po rodině s dětmi a podle zdroje blízkého páru pracují na potomkovi. Daniele se nedávno udělalo nevolno během jiné akce, kterou moderovala. Vymlouvala se na vydýchaný vzduch, ale jak si všichni přítomní všimli, rychle si sáhla na břicho…
Dokážou si však udělat legraci i z tématu, které je pro ně tak důležité. „Řekli jsme si, že budeme jen spolu a hlavně žádné děti – ať to doma neřve a nesmrdí,“ vtipkoval Ondřej během moderování. „Ano, ano, člověk jen plánuje,“ řekla novopečená paní Brzobohatá. „Navíc máme celý život před sebou. Jsme mladí, proboha, chceme co nejvíce cestovat,“ pokračoval Brzobohatý. „Je mi sotva dvacet,“ dodala Daniela se smíchem.
Faktem však je, že Daniela výrazně zvolnila pracovní tempo, když dala výpověď v internetové stanici DVTV, kde působila jako moderátorka. Odůvodnila to tím, že chce být více doma a mít více času pro sebe. A když se spolu opět objevili na benefičním koncertu na podporu pacientů s ALS, který Daniela moderovala a Ondřej doprovodil účinkující hrou na klavír, Daniela všechny překvapila.
Daniela Brzobohatá, která večerem s podtitulem „Společně proti bezmoci“ moderovala, svým chováním opět přiživila spekulace o možném těhotenství. Při přípitku se Daniela zdržela alkoholu. Abstinenci zdůvodňovala tím, že se jí při moderování zamotá jazyk. Dobře…

Související Příspěvky