Rozpočtové škrty! Hanychová to před svým synem tajila 11 let, teď to zjistil přes sociální síť!

U influencerky Agáty Hanychové (38) není vždy jasné, zda to, co tvrdí, je skutečně pravda. Naposledy překvapila tvrzením, že vůbec neví o jisté skutečnosti týkající se jejího syna Kryšpína (12).

Upozornili ji na to údajně až její sledující na sociální síti. Doufala, že si to nepřečetl, ale ukázalo se, že sledoval stránky své matky a zřejmě by to pro ni mělo následky.

Rodina herečky Veroniky Žilkové nedávno oslavila hned několik narozenin. Kromě toho se konala oslava 18 let její dcery Korduly a také dvou vnoučat, Kryšpína a Mii. Kordula si plnoletost užila, pro malou Miu bylo vše vyzdobeno a neseno ve stylu Barbie a překvapivě podobně tomu bylo i u Veroniky. Pro Kryšpína vymysleli odpoledne s přáteli při hrách v zábavním centru. Zdá se, že v této rodině se slaví s nadšením a co nejvíce.

Agáta se údajně snažila před svým synem svátek skrýt:

O to překvapivější je Agátino prohlášení, že dětem záměrně dává jména, která nejsou v kalendáři, aby nemusela řešit oslavy a dárky. Přiznala to poté, co ji její „holky“ neboli sledovatelky ve středu varovali, že Kryšpín má podle rozšířeného kalendáře svátek. „Dnes? Ne, jména vybírám tak, aby nebyla v kalendáři,“ namítla. Krátce poté to ale potvrdili i další její sledující. „Takže pssst. Snad mě můj syn nesleduje,“ naznačila, že se to snaží před Kryšpínem skrýt. Brzy jí však bylo jasné, že doufala marně.

„Tak super. Kryšpín mě sleduje na Instagramu, takže asi budeme kupovat nějaké dárky k svátku,“ svěřila se odevzdaně. Její další tvrzení je však třeba brát s jistou rezervou, vzhledem k nedávným několika velkolepým rodinným oslavám. „Svátky moc neslavíme, ale děkujeme, že jste na to upozornili,“ řekla sledujícím způsobem, který nebyl příliš uvěřitelný. Možná bude muset přehodnotit ignorování jmenin svých dcer. V rozšířeném českém kalendáři je také uvedeno jméno Mia u Marie 12. září a Rozárie u Rozálie 4. září. Ostatně sama ten den na Instagramu upozornila, že Róza má svátek, takže její výroky o „utajení“ jmenin působily spíše jako klasické divadlo než zajímavě.

Související Příspěvky