Skandál na premiéře muzikálu Ondry Brzobohatého: Ředitel karlínského divadla si ustlal na chodníku, domů nedošel

Umělecký ředitel Hudebního divadla Karlín, Pavel Polák, zažil po premiéře muzikálu Anděl Páně skandální večer, který skončil jeho rozpačitým nočním odpočinkem na chodníku. Tento incident vyvolal velkou pozornost médií a veřejnosti.

Dnešní večer byl plánován jako oslava úspěšné premiéry muzikálu Anděl Páně. Tento muzikál je jedním z nejočekávanějších divadelních produkcí roku, který přilákal mnoho známých tváří jak z divadelního, tak televizního světa. Atmosféra byla napjatá a bylo jasné, že tato noc bude plná oslav.

Nicméně, velká oslava se pro uměleckého ředitele divadla, Pavla Poláka, změnila v noční můru. Po několika sklenkách se Polákovi začala ztrácet orientace. Jeho stav byl viditelně zhoršený a na konci večírku byl tak opilý, že nedokázal dojít domů.

Podle svědků se Polák snažil pokračovat ve své cestě domů, ale jeho stav neumožňoval rozumné rozhodování. Nakonec si ustlal na chodníku nedaleko divadla, kde strávil zbytek noci.

Tento incident okamžitě zaujal média a veřejnost. Fotografie opilého Poláka, který leží na chodníku, se rychle šířily na sociálních sítích a vyvolaly vlnu kritiky. Mnoho lidí vyjadřovalo své zklamání a obavy nad Polákovým chováním a jeho neschopností udržet se v rámci přijatelných mezí.
Polákův trapas po premiéře muzikálu Anděl Páně tedy nejenže zastínil úspěch muzikálu, ale také do divadla vnáší stín kontroverze a otázek o profesním a osobním chování svého uměleckého ředitele. Očekává se, že Polák se k incidentu brzy vyjádří a poskytne své vysvětlení celé situace.

  

Související Příspěvky