Chýlková předvedla luxus na tanečních trénincích: O hrůze svého nevlastního syna ale mlčí

Česká herečka Ivana Chýlková (60) je v současnosti jednou z největších hvězd taneční show StarDance. Manželka Jana Krause (70) se utápí v luxusu.

Na tanečním tréninku se pochlubila druhým a luxusním šperkem, náramkem od Cartiera. Nenápadný šperk s přívěskem Trinity má hodnotu téměř 700 eur.

Manželka Jana Krause má ke šperkům zřejmě osobní vztah. Neodložila ho ani během prvního generála ve slavné taneční show. „Vždycky jsem si přál tančit s noblesní dámou,“ chválí hereččin tanečník Tománek.
V České republice se v současné době projednává případ syna Jana Krause, Adama (41). Jeho bývalá manželka ho obvinila z teroru a vzala jeho bývalého tchána na pastvu. Ivana Chýlková se k případu svého nevlastního syna nevyjádřila. Jeho matkou je Krausova první manželka Jana Krausová.

Krausův syn Adam (41) se věnuje herectví a syna má s bývalou modelkou Nikol Enevou (39). V době jejího těhotenství ji však měl podvádět, a když bylo jejich synovi něco málo přes rok, rozešli se. Dnes je Oliverovi již 9letý chlapec a saze bouchly jeho matce Nikol! Poskytla rozhovor časopisu, ve kterém popsala peklo s otcem svého syna a jeho prominentními rodiči. Bývalá modelka má střídavou péči se svým bývalým partnerem. „Mrzí mě, že jsem kdysi soudu neukázala, jaký je Adam člověk. Měla jsem proti němu dost důkazů, ale nechala jsem se zastrašit. Vyhrožoval mi, že mi zničí život svým vlivným otcem. Ale Adam mi zničil život a dál ho ničí bez tátovy pomoci,“ říká Nikol.

Eneva také mluvila o známém moderátorovi. „S Janem Krausem jsme se nikdy neměli rádi. Je to člověk, který dává sebe na první místo. Adam s ním má také velmi komplikovaný vztah, tohle všechno mi vyprávěl a jeho dětství rozhodně nebylo růžové. Také moje dcera byla při rodinných sešlostech vždy schovaná pod stolem, protože se ho bála. Stačilo, aby slyšela jeho hlas v televizi a po letech utekla,“ řekla Krausova bývalá nevěsta.

Související Příspěvky