Hanychová ruší všechny své plány, kvůli nemoci Rozárky !

Prominentní česká herečka a modelka, Agáta Hanychová, oznámila, že ruší své plány kvůli nemoci své malé dcerky Rozárky. Rozárka, která je nejmladším dítětem Agáty Hanychové, má počínající zánět průdušek.

Agáta Hanychová je známá pro svůj otevřený životní styl. Je aktivní na sociálních médiích, kde sdílí svůj život a zkušenosti se svými fanoušky. Nedávno sdílela obavy o svou malou dcerku Rozárku na svém Instagramu, který ukazoval Agátu, jak utěšuje Rozárku v nosítku.

Agáta Hanychová je matkou tří dětí – Kryšpína, Mii a Rozárky. Ve svých sociálních příspěvcích často ukazuje své děti a sdílí jejich rodinný život. Ačkoli je velmi zaměstnaná svou kariérou, je zjevné, že pro Agátu jsou její děti na prvním místě.

Agáta Hanychová je také známá pro svůj vztah s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, se kterým má dceru Rozárku. Oba jsou známí svým zamilovaným vztahem a často se objevují na sociálních médiích a ve veřejných akcích. Jejich vztah, ačkoli občas kontroverzní, je stále silný.Po oznámení nemoci své dcerky Agáta zrušila všechny své plány a soustředí se nyní na péči o Rozárku. Její fanoušci jí na sociálních médiích vyjadřují podporu a přejí Rozárce rychlé uzdravení.

Agáta Hanychová je příkladem silné ženy, která je schopná vyvážit svou kariéru a rodinný život. I když se občas setkává s náročnými situacemi, jako je nemoc své dcerky, vždy se ukáže jako oddaná matka, která je připravena udělat vše pro své děti.

Související Příspěvky