Linda Rybová promluvila o svých vztahových problémech s Davidem Prachařem. Máme krizi…

Český herecký pár, Linda Rybová a David Prachař, se otevřeli o svých vztahových problémech. Herečka Linda Rybová (48) se veřejně podělila o své pocity během krizových období ve vztahu se svým manželem Davidem Prachařem (64).

V rozhovoru pro magazín Dama.cz popisovala, jak se cítí během neshod s Prachařem. „Jsme celkem harmonický pár. Za tu dobu, co jsme spolu, se párkrát stalo, že jsme se nemohli domluvit, i když jsme se snažili. Zaplaťpánbůh, v našem případě jsou to jen chvíle, ale já se v tom okamžiku strašně bojím, vztekám, cítím marnost a nechápu, jak se to mohlo stát, jak z toho ven,“ uvádí Rybová.

Přestože jejich vztah měl od počátku silnou chemii, jak popisuje Prachař, „Myslím, že nejlépe se to v literatuře popisuje jako zásah Amorova šípu. Člověk je v jediné vteřině zasažen,“ nebyl vždy bez problémů.

Rybová také prozradila, že jejich láska přišla poměrně nečekaně. „Myslím, že jsme se nehledali, nechtěli jsme se hledat nebo nesměli jsme se hledat… Šlo to trochu mimo nás. Teda mimo mě určitě. Když jsme byli téměř rok přátelé, tím myslím opravdu přátelé, zdál se mi takový sen, ze kterého jsem se probudila s láskou. Prostě mi to došlo až v tom snu nebo skrze něj,“ sdílela herečka.

Zatímco oba herci jsou otevření ohledně svých vztahových výzev, zdá se, že jejich láska a vzájemná podpora je silnější než jakékoliv překážky, které jim život přihrává.

Související Příspěvky