Bojuje s rakovinou, ale lásce se nevyhýbá ! Anička Slováčková přiznala, že má vztah !

Anička Slováčková (28) se v těžkých chvílích po nedávném oznámení, že se jí vrátila rakovina, tentokrát usadila na plicích, snaží být oporou rodičů, bratra a nejbližších přátel.

Jeden z nich je pro ni obzvlášť důležitý, protože nejde jen o kamaráda, ale o lásku, jak překvapila Anička. Ale najednou se zřejmě něco stalo, když mezi nimi přeskočila jiskra a láska vzplanula. Zatím neprozradila jeho jméno, jen to, že je to muzikant a znají se už dlouho, ale jen jako přátelé.

Začátkem letošního léta naznačila, že má zase někoho po svém boku, ale ta zpráva nějak vyšuměla a už se o něm nezmiňovala.  Péči o psa přirovnala k přípravě na budoucí roli rodiče. Nechtěla prozradit jeho jméno a na veřejnosti se moc neukazuje, je vidět, že chrání lásku.
O to více však byla v poslední době k vidění v její společnosti na různých akcích fenka Jindřiška.

Je to také velká zkouška pro její vztah, ale věří, že mezitím neztratí svého současného přítele. „Jsem zadaná a musím to zaklepat, vztah trvá. Ale není to o nikom, koho znáte, je to jen jeden chytrý, vtipný super chlap,“ vyšla s pravdou nadšená Anička v rozhovoru.

„Můj současný přítel je muzikant, ale znali jsme se už dávno předtím. Než jsme spolu začali chodit, byli jsme předtím nejlepší přátelé,“ otevřela trochu víc o jeho identitě. Když přátelství přeroste v lásku, je to obvykle ráj nejlepších začátků. „Asi ano. A taky ty nejhorší konce, kdy to nevyjde,“ dodala se smíchem Anička. Možná tomu tak nebude, i když obtížná léčba rakoviny jistě otestuje jejich vztah. Mladý muž dostal příležitost ukázat sílu, lásku a charakter.

Související Příspěvky